TEZ-KOOP-İŞ KADIN DERGİSİ YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

Bu yıl 8 Mart taptaze bir heyecanla geliyor. Kadınların sadece “eş”, “kardeş”, “anne”, “arkadaş” değil, toplum içinde birey olarak görüldüğü bir anlayışın biçimlendirdiği Tez-Koop-İş Kadın Dergisi, 5 Mart’ta ilk sayısı ile aramızda olacak.

Sendikalarda, iş yaşamında, siyasal ve toplumsal yaşamda kadınları daha görünür kılmak; evde, işte, yaşamda karşılaştıkları eşitsizliklerle mücadele etmek için Tez-Koop-İş Sendikası çatısı altında yola çıkan dergimiz, kadınların kolektif emeğiyle doğuyor.

Peki, dergimizde neler var?

Kadın emeğinin yoğun olduğu ticaret, eğitim, büro işkolunda örgütlü sendikamıza üye kadınlara mikrofonu uzattığımız söyleşi köşeleri dergimizin köşe taşları.

Tez-Koop-İş Kadın Dergisi, güncel yasal düzenlemeler, araştırmalar, hukuki sorunların yanı sıra kadın sağlığına, tarihe, popüler kültüre, sanata, spora, mizaha sayfalarında yer açıyor. Öğrenmek, öğrenirken keyif almak istiyoruz Tez-Koop-İş Kadın ile.

Dünya Kadınlar Günü 8 Mart öncesinde yola çıkan Dergimizi, 5 Mart Pazartesi günü düzenleyeceğimiz tanıtım etkinliğiyle sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Tarih: 05.03.2018
Saat: 14.00
Yer: Prestige Thermal Hotel/Hacıvelli Mah. Ankara Cad. No:1 Ayaş / Ankara
İletişim: 0 (312) 213 34 44

Not: 5 Mart Pazartesi günü saat 10.30’da Tez-Koop-İş Sendikası Genel Merkezi önünden Ayaş’a ulaşım için araç kaldırılacaktır.

Tez-Koop-İş Genel Merkezi: İller Sokak No: 7 Tandoğan/ANKARA

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img