8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması...

İşyeri Temsilcileri Toplandı

Şube Yönetim Kurulumuz ile Şubemize bağlı işyeri sendika temsilcileri 14-15-16 Şubat 2017 tarihlerinde Şube binasında toplandı. 3 gün süren toplantıda ülke ve sendikal gündem üzerinden değerlendirmeler yapıldı.

İstanbul 4 Nolu Şubemizde Migros İşyeri Temsilcileri Eğitimi Yapıldı

İstanbul 4 Nolu Şubemizde 5-6 Mayıs tarihlerinde Migros işyeri temsilcilerimize eğitim semineri düzenlendi. Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Cemal Kement açış konuşmasında işçilerin uluslararası birlik mücadele ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı. Migros 2.yıl ücret zamları ile ilgili bilgi ve ücretlendirme tablolarını temsilcilerimize dağıttı. Genel Eğitim Sekreteri İsmail Aydın’da yaptığı konuşmada sendikamızın eğitim ve örgütlenmede kısıtlamasının olmadığını, yerinde eğitimlerin periyodik aralıklarla sürdürüleceğini, eğitimlerin Sendikamızın öncelikleri arasında yer aldığını söyledi.

Eğitimde Sendikamız Genel Başkan Danışmanı İbrahim Bildik Sendikamızın tanıtımı, sendika, toplu iş sözleşmesi süreci, ücret, ücretin vergilendirilmesi ve sigorta primleri karşısındaki konumu, net ve brüt ücretlerin hesaplanması konularında bilgi verdi.

İstanbul 4 Nolu Şube 8. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

İstanbul 4 Nolu Şube 8. Olağan Kurulu 20 Aralık Pazar günü İstanbul'da toplandı. Genel Kurulun Divan Başkanlığı'nı Genel Sekreterimiz Hakan Bozkurt yaptı. Yapılan seçimlerde Cemal Kement Şube Başkanlığı görevine yeniden seçildi. Göreve gelen Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları üyelerini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Yönetim Kurulu
Cemal Kement Şube Başkanı
Hasan Dere Şube İdari Sekreteri
Erkan Erdoğan Şube Mali Sekreteri
Ali Yurter Şube Örgütlenme Sekreteri
Zekeriya Sancak Şube Eğitim Sekreteri

Denetim Kurulu: Kani Hakan Baç, Hüseyin Yavuz ve Soner Akkaya

Disiplin Kurulu: Recep Altun, Zafer Er ve Sait Tolga Eruzun

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img