Boğaziçi Üniversitesi'nde TİS İmzalandı

Sendikamız ve Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü arasında 09.05.2016 tarihinde başlayan Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde 13.07.2016 tarihinde anlaşma sağlanarak Toplu İş Sözleşmesi İmzalanmıştır.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÜYELERİNE DUYURU

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ;

Ramazan ayında oruç tutan üyelerimizin Toplu İş Sözleşmemizin 34. Maddesi B Bendine istinaden yemek paralarını alabilmeleri için dilekçe örnekleri şubemizce hazırlanmıştır. (ÖRNEK DİLEKÇELER İÇİN TIKLAYINIZ)

Örnek dilekçelere tarihi, adınızı, soyadınızı ve kaç gün oruç tuttuğunuzu yazıp imzalayarak en geç 15 Eylül 2016 tarihine kadar ilgili birimlere teslim ediniz.

Eski adıyla SKS ve Katma Bütçeden (ÜNYEK) maaşlarını alan üyelerimizin İdari Mali İşler Daire Başkanlığına ait örnek dilekçeyi doldurup Rektörlük Genel Evrak bölümüne teslim etmesi gerekmektedir. Genel Evrak girişi olmayan dilekçelere işlem yapılmayacaktır.

Tutulan oruç günü hesabında izinli, raporlu ve hafta sonu tatilleri dışında fiilen çalışılan günlerde tutulan oruçların sayısı dikkate alınacaktır.

Sosyal Tesislerden maaşlarını alan üyelerimizin Sosyal Tesisler Müdürlüğü’ne hitaben hazırlanan örnek dilekçeleri doldurup Rektörlük evrak kayıda teslim etmesi gerekmektedir.

Cerrahpaşa, Fen, Edebiyat, Veteriner, Orman Fakültelerinden ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü’nden maaşlarını alan üyelerimizin bölümlere ait dilekçeleri doldurarak ilgili birimlere teslim etmesi gerekmektedir. Bu Fakülteler için Rektörlük Genel Evrak Girişine gerek yoktur.

Tez-Koop-İş Sendikası
İstanbul 5 Nolu Şube
Yönetim Kurulu

EĞİTİM

img

 

Örgütlenme

img

Toplu Sözleşme

img

 

EYLEM VE ETKİNLİKLER

img

 

Basın Açıklamaları

img

YAYINLAR

img

 

BASINDA SENDİKAMIZ

img

Yasalar ve Mevzuat

img