Toplu İş Sözleşmesi

Ankara Barosu Başkanlığı ve Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığında Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı

Sendikamız ile Ankara Barosu Başkanlığı ve Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığı işyerlerini kapsayan toplu iş sözleşmeleri görüşmelerinde anlaşma sağlanarak 23 Haziran 2021 tarihinde Ankara Barosu Başkanlığı’nda toplu iş sözleşmeleri imzalandı.

01 Mayıs 2021- 30 Nisan 2023 yürürlük süreli Ankara Barosu Başkanlığı ve Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığı toplu iş sözleşmeleri görüşmelerine sendikamız adına Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Kirman, Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Javanshır, İşyeri Sendika Temsilcileri Tamer Babuz ve Aysun Balcı; Ankara Barosu Başkanlığı ve Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığı adına Ankara Barosu Başkanı Av. R. Erinç Sağkan, Başkan Yardımcısı Av. Kemal Koranel, Sayman Av. Zafer Doğan Bilgin katıldı.

Toplu İş Sözleşmemizin Ankara Barosu Başkanlığı ve Ankara Barosu Avukatları Yardımlaşma Sandığı’nda çalışan üyelerimize hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu