Eğitim-AraştırmaManşet Haberler

Bursa Şube ve Eskişehir Şube Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri

Sendikamız Bursa Şubesi ile Eskişehir Şubesi işyeri sendika temsilcilerine yönelik eğitim semineri Burhaniye Tezmadra Otel’de 4-5 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Seminerin açılışında konuşan Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, temsilciler ve üyeler için düzenlenen sendikal eğitimlerle tüm emekçiler için daha iyi yaşam koşullarını sağlayacak mücadele programının inşasında önemli bir adım atıldığını belirtti. Bursa Şube Başkanı Bülent Çetin ile Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, şube temsilci eğitimlerinin sendikal bilinci ve aidiyeti arttırdığını vurgulayarak eğitim seminerinde emeği geçenlere teşekkür etti. Açılış konuşmalarının ardından Sendikamız tanıtım filmi gösterildi.

Eğitim seminerinin birinci gününde Eğitim Uzmanı Furkan Bircan “Ekonomik Gelişmeler, Emeğin Durumu ve Yeni Dönemde Sendikal Mücadele” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. Eğitim seminerinin ikinci gününde Av. Dr. Murat Özveri “Çalışma Yaşamında Hukuki Sorunlar” konusunda bilgi vererek temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, Migros ve Carrefour işyeri temsilcileriyle toplantı yaparak bordro okuma konusunda eğitim verdi, temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Sertifika töreni ile eğitim semineri tamamlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu