Eğitim-AraştırmaManşet Haberler

Edirne Şube ve İstanbul 1 No.lu Şube Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri

Sendikamız Edirne Şubesi ile İstanbul 1 No.lu Şubesi işyeri sendika temsilcilerine yönelik eğitim semineri Burhaniye Tezmadra Otel’de 23-24 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Seminerin açılışında konuşan Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen; güvenceli iş, insanca yaşam ve onurlu bir gelecek mücadelesinin Cumhuriyeti ikinci yüzyılda yaşatacak en önemli dayanaklardan olduğunu ifade etti.

Edirne Şube Başkanı Mehmet Meral ile İstanbul 1 No.lu Şube Başkanı Özcan Kopal, eğitimlerin sendikal örgütlülüğü güçlendirdiğini, işyeri sendika temsilcilerinin ve üyelerin bilinç düzeyini yükselttiğini belirterek seminerde emeği geçenlere teşekkür etti. Açılış konuşmalarının ardından Sendikamız tanıtım filmi gösterildi.

Eğitim seminerinin birinci gününde Eğitim Uzmanı Furkan Bircan “Ekonomik Gelişmeler, Emeğin Durumu ve Yeni Dönemde Sendikal Mücadele” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Eğitim seminerinin ikinci gününde Av. Dr. Murat Özveri “Çalışma Yaşamında Hukuki Sorunlar” konusunda bilgi vererek temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Sertifika töreni ile eğitim semineri tamamlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu