Manşet Haberler

İzmir Şube’de Migros Temsilciler Toplantısı Yapıldı

Tez-Koop-İş Sendikası İzmir Şubesi tarafından 25 Kasım 2019 tarihinde Migros işyeri temsilcilerinin katıldığı toplantı yapıldı.

Fuar Gençlik Tiyatrosu’nda düzenlenen toplantıya, Tez-Koop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, İzmir Şube Başkanı Mert Özen, Şube İdari Sekreteri Turgut Bilgen, Şube Mali Sekreteri Murat Karayoluk, Şube Örgütlenme Sekreteri Cemal Budak, Şube Eğitim Sekreteri Erkan Köken ve çok sayıda işyeri sendika temsilcisi ile Migros Güney Ege Şube Müdürü Ekrem Yıldız, Kuzey Ege Şube Müdürü Yener Aslan, Endüstri İlişkileri Ege Bölge Müdürü İsmet Bulut katıldı. Katılımcılar işyerlerindeki çalışma koşullarını ve yaşanan sorunları değerlendirdi.

Temsilci toplantısında ayrıca yeni dönem Migros toplu iş sözleşmesinine ilişkin talep ve beklentiler ele alındı.

Tez-Koop-İş Sendikası’nın 57. kuruluş yıldönümü nedeniyle tarihini anlatan “Bu Benim Tarihim” kısa belgeseli izlendi ve 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü ile ilgili Genel Sekreter Hakan Bozkurt, Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen ve İzmir Şube Başkanı Mert Özen konuşma yaptı.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu