Toplu İş Sözleşmesi

MİGROS Ticaret AŞ. TİS Görüşmelerinde İkinci Oturum

MİGROS Ticaret AŞ. ve bağlı işyerleri işletme toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ikinci oturumu 17 Şubat 2023 tarihinde İstanbul’da Migros Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplu iş sözleşmesi görüşmelerine sendikamız adına Genel Sekreter Hakan Bozkurt, Ankara 4 No’lu Şube Başkanı Levent Koç, İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Hasan Dere ve Şube İdari Sekreteri Erkan Erdoğan, İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Mert Özen, Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız, Antalya Şube Başkanı Özgür Tingir ve Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Javanshır katılırken; işveren adına, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Olcay Yılmaz Nomak, Endüstri İlişkiler ve Destek Hizmetler Direktörü Serdar Kaşıkcı, Avukat Emre Görgün,Perakende Akademisi ve Mağaza İnsan Kaynakları Direktörü Ozan Akın, Resmi Kurumlar ve Sendikal İlişkiler Grup Müdürü Kürşat Peker, Bordro Tahakkuk ve Çalışan İlişkileri Grup Müdürü Bülent Kuru, Resmi Kurumlarla İlişkiler Müdürü Taner Sema katıldı.

Taraflar arasında yapılacak bir sonraki toplu iş sözleşmesi görüşmesi 24 Şubat Cuma günü aynı yerde ve saatte yapılacaktır.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu