Örgütlenme

Migros ve Kipa Temsilciler Toplantısı

Bursa ve Gebze Şubelerimize bağlı Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerleri ile Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı yapıldı.

Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı, Doğu Marmara Bölge Direktörü Güneş Fırıldak, İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney, İç Anadolu Bölge Direktörlüğü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Bölge Müdürü Kürşat Peker, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Bursa Şube Başkanı Bülent Çetin, Gebze Şube Başkanı Engin Şevket Şimşek ve Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu