Haberler

Migros ve Kipa Temsilciler Toplantısı

Adana 1 No’lu ve Gaziantep şubelerimize bağlı Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerleri ile Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı 20 Nisan Cuma günü saat 13.30’da Adana’da yapıldı.

Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı,İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney,Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Bölge Direktörü Hasan Şahin, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Adana 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Oğuz, Gaziantep Şube Başkanı Bilal Öztokmak, Adana 1 No’lu Şube İdari Sekreteri Ercan Kamaş, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Uzunay ve Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu