Haberler

Muğla Şubesi Sistematik Eğitimlerine Bir Yenisini Ekledi

Muğla Şubesinde periyodik olarak yürütülen seminerler devam ediyor. 23.01.2015 tarihinde Migros, Carrefour-Sa temsilcileriyle Örgütlenmenin yaşamsallığı, sendikal örgütlenmenin önemi ve temsilcilerin görev ve sorumlulukları üzerine bir seminer gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşmasını Şube Başkanı Hüseyin Yıldız yaptı. Yıldız; Hukuksal birçok engele rağmen şubemiz hem örgütlülüğünü hem de eğitim çalışmasını düzenli olarak sürdürüyor. Statükocu ve bürokratik oyunları birliğimiz ve beraberliğimiz ile aşacağız. Seminerlerimiz bundan sonra da düzenli olarak yapılacaktır” dedi.

Şube İdari Sekreteri Rabia Güner Demirci; Kadın çalışmalarından ve seminerlerin düzenli yapılmasının faydalarından söz etti. Kadın seminerlerine özel önem verileceğinin altını çizdi.

42 temsilcinin katıldığı semineri Genel Eğitim Danışmanımız Volkan Yaraşır verdi. Seminer interaktif bir biçimde gerçekleştirildi.

Seminer sonrasında kadın komisyonu kuruldu ve 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününe yönelik çalışmalara başlanması kararı alındı.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu