Haberler

Tez-Koop-İş Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplandı “Örgütlenmedeki başarıları toplu iş sözleşmelerinde ileri aşamalara götürmek zorundayız”

Sendikamız Genişletilmiş Başkanlar Kurulu, Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde 2018 yılında temeli atılan ve 2020 yılı içinde yapımı tamamlanan Tez-Koop-İş Eğitim ve Sosyal Tesisi‘nde 4 Nisan 2021 tarihinde toplandı.

Tez-Koop-İş şubeleri idari sekreterlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen Başkanlar Kurulu toplantısında konuşan Genel Başkan Haydar Özdemiroğlu, salgın koşulları nedeniyle sınırlı ölçülerde hizmete açılan Tesisin yapımına emeği geçenlere teşekkür etti. Özdemiroğlu, Tez-Koop-İş Sendikası’nın hızlı bir gelişim süreci içine girdiğini, her türlü zorluğa rağmen tüm ülke düzeyinde gerçekleştirilen sendikal örgütlenmelerin özveriyle sürdürüleceğini belirtti. Genel Başkan, “Örgütlenmedeki başarıları, toplu iş sözleşmelerinde ileri aşamalara götürmek zorundayız” diyerek sendikal birliğin her zamankinden daha da önem kazandığını belirtti.

Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısında 12-13 Nisan 2021 tarihinde Ankara’da toplanacak Anatüzük değişikliği gündemli Olağanüstü Genel Kurul’da ele alınacak konuları görüştü.

Toplantı sonunda konuşan Genel Başkan Haydar Özdemiroğlu, Tez-Koop-İş Sendikası’nın yüzbini aşan üyesine yeni yüzbinlerin katılması için özveriyle çalışmak gerektiğini belirterek, sendikal örgütün her düzeyinde sorumluluğun korunması ve geliştirilmesi gerektiğini vurguladı.  
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu