Manşet Haberler

Zonguldak’ta İşyeri Temsilcileri İçin Eğitim

12-13 Kasım 2019 tarihlerinde Tez-Koop-İş Sendikası Zonguldak Şubesi’nde işyeri sendika temsilcileri için eğitim yapıldı.

Sakarya ve Düzce’den katılan Migros ve Carrefoursa işyeri temsilcileri için 12 Kasım 2019 tarihinde; Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Sinop, Karabük ve Bolu’dan katılan Migros ve Carrefoursa işyeri temsilcileri için de 13 Kasım 2019 tarihinde yapılan eğitimde sosyal güvenlik ve bordro okuma seminerleri verildi.

Seminerin açılış konuşmaları Tez-Koop-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen ile Zonguldak Şube Başkanı Şerif Taşören tarafından yapıldı. Sebahattin Şen, sosyal güvenlik konusundaki bilgi birikimi ile bordro okuma becerisinin tüm üyelerimize ulaştırılmasında işyeri temsilcilerinin önemli bir köprü olduğunu vurguladı.

Eğitimde sosyal güvenlik semineri sosyal güvenlik uzmanı Mustafa Balkız tarafından, bordro okuma semineri ise Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen tarafından verildi. Tez-Koop-İş Sendikası Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı eğitimin son oturumlarındaki soru-cevap bölümünde işyeri sorunları ve uygulamaları görüşüldü.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu