Haberler

Adana Şubemizde Sistematik Eğitimlerimiz Sürüyor

 width=27 Şubat’ta başlayan seri ve sistematik temel eğitim seminerlerinin Adana ayağı 3 Mart’a kadar sürdü. 5 gün sabah ve akşamüstü olmak üzere iki etapta yürütülen seminerler, sabah 10.00 ve akşam 17.00’de olmak üzere vardiyalara uygun olarak gerçekleştirildi. Yaygın ve yoğun üye katılımının gerçekleştiği seminerleri Genel Eğitim Danışmanımız Volkan Yaraşır verdi. Üyelerimizin sınıfsal ve sendikal kimliğinin gelişmesi yönünde yapılan seminerler son derece verimli ve işlevli oldu. Eğitim çalışmaları düzenli olarak devam edecek.

 

 

Carrefour-Sa Eğitimi
 width=27 Şubat’ta Adana Carrefour-Sa Hipermarket işyerinde 35 üyemizin katıldığı İş Hukuku Eğitimi yapıldı. Şubemize bağlı bir işyerinde ilk defa sendikal eğitimin gerçekleşmesi son derece önemli bir adım oldu. Şube Başkanı Hülya Özcan açış konuşmasında “İşyerimizde böyle bir seminerin gerçekleşmesi tarihsel bir adımdır. Sendikamız bizim evimiz ve geleceğimizdir. Sendika size elinizi uzatacağınız kadar yakındır. Bunu pratik olarak siz de görüyorsunuz.” dedi. Şube İdari Sekreteri İbrahim Halil Bebe ise “Sendika sizin Anayasal hakkınız ve yasal güvencenizdir. Geleceğinize sahip çıkın” dedi.

 

Real’de Sohbet Toplantıları
 width=Adana Real Hipermarket İşyeri Sendika Temsilciliği Odasında sohbet toplantıları yapıldı. Ayrıca Sendikamızın 50. yıl armağanı olarak yaptırdığı saatler üyelerimize verildi. Gruplar halinde yapılan toplantılarda sendikal örgütlülüğün önemi üzerinde durularak, toplu sözleşme süreci hakkında bilgiler de verildi. Son derece işlevli ve yararlı geçen toplantıların devamı üyelerimiz tarafından istendi.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu