Eğitim-AraştırmaManşet Haberler

Ankara 2 No.lu Şube Kırşehir İlindeki Üyelerimize Yönelik Eğitim Semineri

Sendikamız Ankara 2 No.lu Şubesi Kırşehir ilindeki tüm üyelerimize yönelik eğitim semineri 25 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirildi.

Eğitim seminerine Sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, Ankara 2 No.lu Şube Başkanı Mustafa Özgen, Şube İdari Sekreteri Fahrettin Cengiz, Av. Dr. Murat Özveri, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Barış Yılan ve üyelerimiz katıldı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde gerçekleştirilen eğitimin açılış konuşmalarını yapan Sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen şunları söyledi:

”Üyelerimizle birlikte imzaladığımız toplu iş sözleşmeleriyle, çıktığımız grevlerle, eylem ve etkinliklerimizle, hak ve kazanımlarımıza yenilerini ekliyoruz. Eğitim çalışmalarımızla bilinçleniyor, örgütlenme çalışmalarımızla büyüyor; güçleniyoruz. Güçlü bir sınıf sendikacılığının, beraberinde işçi sınıfı için yeni kazanımlar getirdiğini, adaletin ve eşitliğin temel alındığı sosyal politikaların ateşleyicisi olduğunu bilerek sendikal mücadelemize devam ediyoruz.”

Eğitim seminerinde Av. Dr. Murat Özveri “Çalışma Yaşamında Hukuki Sorunlar” konusunda bilgi vererek temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Barış Yılan bordro hakkında sunumunu gerçekleştirdi.

Eğitim semineri üyelerimizin sorularının yanıtlanmasıyla tamamlandı.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu