Örgütlenme

Ankara 3 No’lu Şube 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Ankara 3 No’lu Şube 1. Olağan Genel Kurulu, 14 Ekim 2021 tarihinde TÜBİTAK Başkanlık Binası Feza Gürsey Salonu’nda yapıldı.

Genel Kurulun açılışından sonra yapılan Divan Başkanlığı seçiminde Divan Başkanlığına Genel Sekreter Hakan Bozkurt, Divan üyeliklerine Emine Yalaz ile A. Damla Çelik getirildi.

Şube Genel Kurulu’nda konuşan Şube İdari Sekreteri Ömer Akçay, Ankara 3 No’lu Şubenin yeni dönemde sendikal mücadeleyi ileri boyutlara ulaştırması dileğinde bulundu.

Yapılan seçimler sonucunda Ankara 3 No’lu Şube’nin karar organları şöyle oluştu:

Şube Yönetim Kurulu: Cemal Yarga (Şube Başkanı), Ömer Akçay (Şube İdari Sekreteri),  (Şube Mali Sekreteri), (Şube Örgütlenme Sekreteri),  (Şube Eğitim Sekreteri).

Şube Denetim Kurulu: Emel Dursun, Yasemin Çiçek Zorlu, Murat Özdere.

Şube Disiplin Kurulu: Umut Ege, Hakan Onay, Halis Küçükördek.

Genel Kurul’da seçimlerin yapılmasından sonra konuşan Şube Başkanı Cemal Yarga, delegelere teşekkür ederek, sendikal birliğin önemini vurguladı ve Sendika varsa hak vardır, ben değil biz varsak umut vardır. Bunu tüm üyelerimizin büyük bir inançla savunacağı güne kadar, birimiz yalnızsak hepimiz yalnızız düsturundan yola çıkarak sonuna kadar savunacağız” dedi.

Ankara 3 No’lu Şube’de göreve seçilen tüm şube karar organları üyelerini kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu