Eğitim-Araştırma

Denizli’de Temsilci Eğitimi

Muğla Şubemize bağlı Denizli ili SGK, Carrefour, Migros işyerlerinde çalışan sendika temsilcimizin katıldığı bordro analizi, güncel sendikal bilgiler ve işyeri sendika temsilcilerinin görev yetki ve sorumlulukları konulu eğitim semineri 5 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Denizli SGK İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda 5 Ağustos 2021 tarihinde düzenlenen eğitim seminerine Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız ve Eğitim Daire Müdürü Hasan Aktaş katıldı.

Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız’ın açış konuşmasının ardından söz alan sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, ülkemizde yaşanan yangın, sel ve deprem felaketlerinin acısını paylaştığını, bir an önce yurttaşlara sahip çıkılmasını ve yaralarının sarılmasını istediğin söyledi. Ayrıca Temmuz ayı Sendika Üye İstatistiklerine göre 110 bini aşan üye sayımızla ilgili Şen şunları söyledi:

“Bu olumlu süreçten gurur duyuyoruz. 

Çünkü sendikamızın büyümesi demek, haklarımızı ve kazanımlarımızı korumada daha çok güçlenmek demektir.

Yarınlara daha güvenli bakmak demektir.”

Sendikamızın Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen’in Bordro Analizi Eğitiminin ardından Eğitim Daire Müdürü Hasan Aktaş güncel sendikal bilgiler ve işyeri sendika temsilcilerinin görev yetki ve sorumlulukları konularında eğitim verdi.

Temsilci eğitimi sonrasında Denizli SGK İl Müdürü Ayhan Sakarya ziyaret edilerek görüş alışverişinde bulunuldu.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu