Eğitim-AraştırmaManşet Haberler

Erzurum Şubemize Bağlı Bayburt Üniversitesi İşyeri Sendika Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri

Sendikamız Erzurum Şubesine bağlı Bayburt Üniversitesi işyerinde çalışan temsilcilerimize yönelik eğitim semineri 22 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Eğitim seminerine Sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, Erzurum Şube Başkanı Hakan Kurt ve Şube İdari Sekreteri Turgut Polat, Av. Murat Özveri ile işyeri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Seminerin açılışında konuşan Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, vergide adaletin önemini vurguladı ve şunları söyledi:

”Sendikamızın mücadele alanlarından birini vergide adaletin sağlanması oluşturmaktadır. Sendikamız, aralarında siz değerli üniversite emekçisi dostlarımızın da bulunduğu 130 bine yakın üyesiyle, vergide adalet talebini gerek alanlarda gerek sosyal medyada gerekse hükümet ve işveren temsilcileri ile yapacağı görüşmelerde dile getirmeye devam edecektir.”

Eğitim Seminerinde Av. Dr. Murat Özveri “Çalışma Yaşamında Hukuki Sorunlar” konusunda bilgi vererek temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı. Genel Eğitim Sekreterimiz Sebahattin Şen, çalışma yaşamında güncel verilere ilişkin temsilcileri bilgilendirerek bordro okuma eğitimi verdi.

Eğitim semineri temsilcilerin sorularının yanıtlanmasıyla tamamlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu