Manşet Haberler

İstanbul 1 No’lu Şube’de Temsilciler İçin Eğitim Yapıldı

Tez-Koop-İş Sendikası İstanbul 1 No’lu Şube’de Carreforsa işyeri sendika temsilcilerine yönelik 20 Kasım 2019 tarihinde başlayan eğitim 27 Kasım 2019 tarihinde de devam etti.

Eğitim seminerine Tez-Koop-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Nejla Önder, Şube İdari Sekreteri Berat Şeker, Şube Mali Sekreteri Nurettin Karaman, Şube Örgütlenme Sekreteri Engin Özlü, Şube Eğitim Sekreteri Alev Gökmen Tarhan ile sendika temsilcileri katıldı.

Eğitimin açılış konuşması Tez-Koop-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen tarafından yapıldı. Şen, güncel siyasal gelişmeler ve çalışma yaşamıyla ilgili sorunları değerlendirerek “ekonomik krizin ekonomik ve sosyal yaşantımızı alt-üst ettiği bir ortamda, işsizliğin kırları ve kentleri sarması, gerçek enflasyon rakamlarının hızla yükselmesi ücretlerimizi ve parasal sosyal haklarımızı sürekli olarak eritmektedir” dedi. Seminer, iş güvenliği uzmanı Abdülkadir Bingöl’ün temel iş güvenliği eğitimi ve Avukat Olcay Korkmaz’ın bireysel emeklilik sistemi ve iş kanunu konulu sunumlarının ardından sona erdi.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu