Eğitim-AraştırmaManşet Haberler

İstanbul 3 No.lu Şube ve İstanbul 6 No.lu Şube Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri

Sendikamız İstanbul 3 No.lu Şubesi ile İstanbul 6 No.lu Şubesi işyeri sendika temsilcilerine yönelik eğitim semineri Burhaniye Tezmadra Otel’de 31 Ekim 2023-1 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Seminerin açılışında konuşan Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, 1. Olağan Genel Kurullarını tamamlayan İstanbul 3 No.lu Şube ile İstanbul 6 No.lu Şubeyi tebrik ederek şubelerin gerçekleştirdiği ilk eğitim seminerinde olmaktan duyduğu mutluluğu ve heyecanı ifade etti. Cumhuriyetin 100. yılı sebebiyle onurlu ve gururlu olduklarını belirten Şen, Tez-Koop-İş’in Cumhuriyetin ikinci yüzyılında da güvenceli iş, insanca yaşam ve onurlu bir gelecek mücadelesini kararlılıkla sürdüreceğini söyledi. İstanbul 3 No.lu Şube Başkanı Özcan Kaya ile İstanbul 6 No.lu Şube Başkanı Zekeriya Sancak eğitimlerin sendikal örgütlülüğü arttırmadaki önemine dikkat çekerek eğitim seminerinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının ardından Sendikamız tanıtım filmi gösterildi.

Eğitim seminerinin birinci gününde Eğitim Uzmanı Furkan Bircan “Ekonomik Gelişmeler, Emeğin Durumu ve Yeni Dönemde Sendikal Mücadele” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Eğitim seminerinin ikinci gününde Av. Dr. Murat Özveri “Çalışma Yaşamında Hukuki Sorunlar” konusunda bilgi vererek temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Sertifika töreni ile eğitim semineri tamamlandı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu