Haberler

İstanbul 4 Nolu Şube’de Yönetici Eğitimi Yapıldı

İstanbul 4 No’lu Şubemizde Yönetim, Denetim ve Disiplin kurullarında görev alan üyelerimizle Sadık Özben Eğitim Tesisimizde Yönetici Eğitimi 13-14 Eylül tarihlerinde yapıldı.

İki etapta gerçekleşen Sendikal eğitime Sn. Osman Gürsu, Genel Örgütlenme Sekreteri İsmail Aydın da katıldı. Açış konuşması Şube Başkanı Şube Başkanı Cemal Kement tarafından yapıldı. Kement; yeni örgütlenme ve TİS süreçleri tamamlanarak İstanbul 4 Nolu Şubeye bağlanan Kipa ve Media Markt işyerlerindeki üyelerimize yönelik sistematik eğitim seminerlerinin önümüzdeki dönemlerde aralıklarla devam edeceğini söyledi.

Sayın Osman Gürsu Türkiye’deki sendikal hareketin bugünkü durumu, güvencesizlik ve esnek çalışma yasaları üzerine kapsamlı bilgiler verdi. Genel Örgütlenme Sekreteri İsmail Aydın ise örgütlenme çalışmaları üzerine bilgilendirme yaptı ve Media Markt ile Electro World’deki örgütlenme sürecini anlattı.

Sendikal eğitim konuları Genel Eğitim Danışmanımız Volkan Yaraşır tarafından işlendi. Eğitimin ilk günü sendikal hareketin bugünkü durumu, ikinci günü Türkiye nereye gidiyor?, küresel ekonomik kriz ve aktüel biçimlenişi ele alındı. Seminer başarıyla tamamlandı.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu