Eğitim-AraştırmaManşet Haberler

İzmir 1 No.lu Şube ve Muğla Şube Temsilcilerine Yönelik Eğitim Semineri

Sendikamız İzmir 1 No.lu Şubesi ile Muğla Şubesi işyeri sendika temsilcilerine yönelik eğitim semineri Burhaniye Tezmadra Otel’de 11-12 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Seminerin açılışında konuşan Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, sendikal eğitimlerin önemini vurgulayarak güvenceli iş, insanca yaşam ve onurlu bir gelecek mücadelesinin Cumhuriyeti ikinci yüzyılda yaşatacak en önemli dayanaklardan olduğunu ifade etti.

İzmir 1 No.lu Şube Başkanı Mert Özen ile Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız, eğitimlerin temsilci ve üyelerin bilinç seviyesini yükselttiği gibi sendikal aidiyeti ve birlikteliği de güçlendirdiğini vurguladı, eğitim seminerinde emeği geçenlere teşekkür etti. Açılış konuşmalarının ardından Sendikamız tanıtım filmi gösterildi.

Eğitim seminerinin birinci gününde Eğitim Uzmanı Furkan Bircan “Ekonomik Gelişmeler, Emeğin Durumu ve Yeni Dönemde Sendikal Mücadele” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Eğitim seminerinin ikinci gününde Av. Dr. Murat Özveri “Çalışma Yaşamında Hukuki Sorunlar” konusunda bilgi vererek temsilci ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Sertifika töreni ile eğitim semineri tamamlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu