Manşet Haberler

İzmir, Manisa ve Uşak İşyeri Temsilcileri Eğitim Semineri

Sendikamız İzmir, Manisa ve Uşak illerini kapsayan işyeri temsilcileri eğitimi 25-26-27 Eylül 2019 tarihlerinde yapıldı.

Tez-Koop-İş Sendikası İzmir Şubesi’nde gerçekleşen eğitim seminerine Migros ve Carrefoursa çalışanları katıldı. Seminerde Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, İzmir Şube Başkanı Mert Özen ve İzmir Şube İdari Sekreteri Turgut Bilgen yer aldı.

 25 Eylül 2019 tarihinde başlayan işyeri temsilcileri eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan Sebahattin Şen “Sendikal eğitim, hakları ve kazanımları korumak ve geliştirmek için zorunlu bir etkinliktir. Bunun yanında sendikal eğitim, sendikada birliği, gücü oluşturmanın da zorunlu bir ön koşuludur” ifadelerini kullandı. Şen sendikal eğitim seminerlerinin tüm şubeleri kapsayacak biçimde gerçekleştirileceğini söyledi.

Üç gün boyunca devam eden eğitim semineri Sosyal Güvenlik Uzmanı Mustafa Balkız tarafından verildi. Balkız, Türkiye’nin sosyal güvenlik alanındaki güncel sorunlarına odaklanarak işyeri temsilcilerimizden gelen sorulara yanıt verdi.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu