Örgütlenme

İzmir Şube’de Carrefoursa İşyeri Sendika Temsilcileri Toplantısı

Tez-Koop-İş Sendikası İzmir Şubesi, Carrefoursa işyeri sendika temsilcileriyle 15 Ekim 2020 tarihinde toplantı gerçekleştirdi.

İzmir Kaya Prestij Otel’de düzenlenen ve işyeri sorunları, Covid 19 salgını, iş sağlığı ve güvenliği konularını kapsayan toplantıya Tez-Koop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hakan Bozkurt ,Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, İzmir Şube Başkanı Mert Özen ile Şube Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıya ayrıca Carrefoursa Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Özlük İnsan Kaynakları Müdürü Kıvanç Turasay, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahar Tura, Bölge Grup Müdürü Ersin Ceylan, İnsan Kaynakları Grup Müdürü Gamze Mengüç, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Uzmanı Tayfun Akutsa, İnsan Kaynakları Uzmanı Şeyda Mermeroluk katıldı.

Tez-Koop-İş Genel Sekreteri Hakan Bozkurt yaptığı konuşmada toplu sözleşme hakkının olumlu çalışma koşulları açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak toplu sözleşmelerin işbirliği içerisinde geliştirilmesi gerektiğini belirtti. 

Tez-Koop-İş Sendikası İzmir Şube başkanı Mert Özen “işyeri sorunlarının gündeme getirilmesi ve çözümlerinin geliştirilmesi için olumlu bir toplantı gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum” diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu