Haberler

Kipa ve Media Markt İşyeri Temsilcilerimizle Eğitim Yapıldı

14 Kasım 2013 tarihinde İstanbul 4 No.lu Şubemizde Kipa ve Media Markt işyeri sendika temsilcilerimize Eğitim Semineri verilmiştir. 35 Temsilcinin katıldığı seminerin açılış konuşmasını Şube Başkanımız Cemal Kement yaptı. Kement, “Sendikamıza hoş geldiniz; şimdi mücadele bayrağı sizde, sendikamıza birlikte sahip çıkacağız. Birlikte yürüyeceğimiz bu yolda Tez-Koop-İş ailesine katılarak gücümüze güç kattınız, bizler sistemli eğitim yapıyoruz. Bu eğitimler periyodik aralıklarla devam edecektir” dedi.

Örgütlenme Daire Başkanımız Sinan Kahraman ise “sizler bir destan yazdınız. Örgütlenmenizle tarihe geçtiniz. Şimdi zaman bu örgütlenmeyi geliştirmektir” dedi.

Seminerde, temsilcilerin görevi, işlevi sendikal organlardaki yeni iş hukukuna ilişkin temel bilgiler ve mobing konusu incelendi. Seminer Genel Eğitim Danışmanımız VOLKAN YARAŞIR tarafından verildi.

Ayrıca e-devlet üzerinden nasıl üye olunacağı hakkında Örgütlenme Uzmanı Nesimi Yıldız tarafından geniş bilgi verildi.

Seminer son derece coşkulu, işlevli ve interaktif bir biçimde gerçekleşti. İstanbul 4 No.lu Şubemizde sistemli eğitim çalışmaları aralıklarla devam edecektir.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu