Toplu İş Sözleşmesi

Migros Ticaret AŞ. TİS Görüşmelerinde Beşinci Oturum

Migros Ticaret AŞ. ve bağlı işyerlerine ilişkin işletme toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin beşinci oturumu 10 Mart 2023 tarihinde İstanbul’da Migros Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplu iş sözleşmesi görüşmelerine Sendikamız adına Genel Sekreter Hakan Bozkurt, İstanbul 4 No.lu Şube Başkanı Hasan Dere, Ankara 4 No.lu Şube Başkanı Levent Koç, İzmir 1 No.lu Şube Başkanı Mert Özen, Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız, Adana Şube Başkanı Mustafa Oğuz, Antalya Şube Başkanı Özgür Tingir, İstanbul 4 No.lu Şube İdari Sekreteri Erkan Erdoğan ve Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Javanshır katılırken; işveren adına, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Olcay Yılmaz Nomak, Endüstri İlişkiler ve Destek Hizmetler Direktörü Serdar Kaşıkcı, Avukat Emre Görgün, Resmi Kurumlar ve Sendikal İlişkiler Grup Müdürü Kürşat Peker, Bordro Tahakkuk ve Çalışan İlişkileri Grup Müdürü Bülent Kuru, Resmi Kurumlarla İlişkiler Müdürü Taner Sema katıldı.

Taraflar arasında yapılacak bir sonraki toplu iş sözleşmesi görüşmesi 23 Mart Perşembe günü aynı yerde ve saatte yapılacaktır.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu