Eğitim-Araştırma

Muğla Şubesi Temsilcileri İçin Eğitim Semineri

Muğla Şubesi kapsamında bulunan işyeri sendika temsilcilerine Burhaniye Eğitim ve Dinlenme Tesisi’nde 6 Nisan 2021 tarihinde eğitim semineri gerçekleştirildi.

Seminerin açılışında konuşan Muğla Şube Başkanı Hüseyin Yıldız, tesisin açılışından duyduğu sevinci paylaşarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Genel Eğitim Sekreteri Sebahattin Şen, “Uzun yıllardır özlemini çektiğimiz böylesine güzel bir eğitim ve sosyal tesisin yapılmasını sağlayan başta Genel Başkanımız Haydar Özdemiroğlu olmak üzere tüm yöneticilere ve yapım sürecinde emeği geçen tüm çalışanlara özellikle teşekkür etmeyi bir borç biliyorum” diyerek; “Yıllardır eğitim seminerlerini kısıtlı olanaklarla yaşama geçirmeye çalışan sendikamız açısından, Burhaniye Tesisimiz geniş olanaklar sunan bir tesis olma özelliği taşıyor” dedi.

Açış konuşmalarından sonra Sendikamızı tanıtan video izlendi. Daha sonra Sendikamız Örgütlenme Uzmanı Merve Demirkıran, “Tez-Koop-İş Sosyal Medyasının Önemi ve Geliştirilmesi” konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Tez-Koop-İş Eğitim Bürosu Müdürü Hasan Aktaş’ın “Güncel Sendikal Sorunlarımız ve İşyeri Sendika Temsilcilerinin Görev Yetki ve Sorumlulukları” başlıklı derslerinden sonra; İletişim Uzmanı Kadir Akbulut’un “İletişimde Temel İhtiyaçlar, Zamanı Yapılandırma, Yaşam Pozisyonları ve Kabul İletileri” konularını ele alındığı dersler temsilcilerimizin soru ve katkıları ile tamamlandı.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu