Haberler

Ankara 2 No’lu Şubemizde Sistematik Eğitimler Devam Ediyor

17 Kasım Pazartesi günü Kipa İşyeri Temsilcileri ve Kipa’larda oluşturduğumuz İşyeri Komitelerine “Bizim de Bir Tarihimiz Var” başlıklı 4 bölüm üzerinden yürütülecek eğitim semineri verildi. Seminerin açış konuşması Genel Eğitim Sekreterimiz Haydar Özdemiroğlu tarafından yapıldı. Haydar Özdemiroğlu, sendikal eğitimlerin sistematik devam edeceğini belirtti ve Ankara 2 Nolu Şubemizi sendikal eğitim konusundaki istikrarından dolayı tebrik etti. Seminere Şube Başkanı Mustafa Barın, Şube İdari Sekreteri Salih Memiş, Şube Denetim Kurulu Üyesi Osman Yaslıtaş ve 35 temsilci arkadaşımız katıldı.

Şube Başkanı Barın, yaklaşık 1 saatlik bölümde işyeri sorunlarını dinledi, çözüm konusunda kolektif tartışma gerçekleştirildi. Daha sonra seminer programına geçildi.

Türkiye işçi sınıfının doğuş dönemi ve koşulları üzerine eğitim Genel Eğitim Danışmanımız Volkan Yaraşır tarafından verildi.

Kitap okuma programı çerçevesinde temsilciler tarafından sunuşlar yapıldı ve yeni okuma listesi oluşturuldu. Seminer üyelerin aktif katılımının olduğu bir şekilde başarıyla tamamlandı.

Seminerin ardından kesilen pasta ile Mamak Kipa temsilcisi Ufuk Ülger’in baba olma sevinci paylaşıldı, yeni doğan bebeğe uzun ve sağlıklı bir ömür dilekleri iletildi.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu