Haberler

Gümüldür Eğitimleri Başladı

21-22 Mayıs tarihleri arasında İzmir  ve İzmir II’nolu şubelere seminer verildi. 60 üyemizin katıldığı seminerin açılış konuşmasını Genel Eğitim Sekreteri İsmail Aydın yaptı. Aydın, ” Tez-Koop-İş Sendikası eğitime stratejik önem veren bir sendikadır.Yeni dönemde farklı etaplarda seminerler gerçekleştireceğiz. Sendikanın yeniden yapılanması temel hedefimizdir. Hedefimiz yetkin, geniş kitlelere ulaşan, nitelikli bir seminer programları düzenlemektir. Bu semineri bir başlangıç olarak düşünün” dedi.

İki gün üzerinden yürütülen programın 1. gününde Pamukkale Üniversitesi’nden Yrd. Doçent Nagihan Durusoy, “çalışma yaşamı, çalışma yaşamında sorunlar, esneklik politikaları ve sınıfa etkileri” üzerine seminer gerçekleştirdi. Seminer, son derece katılımcı ve interaktif geçti. İkinci gün iki etapta yürütülen seminerin konusu, mobing nedir? moningle nasıl mücadele edilir? başlığıyla verildi.

Birinci etap öğretim üyesi Dilek Bulut tarafından verildi. Mobing kavramsal boyutu, mobingin içeriği, mobingle nasıl mücadele edilir üzerine oldu. İnteraktif geçen seminer başarıyla bitirildi. İkinci etapta, Muğla Üniversitesi’nden Prof. Dr. Özlem Şahin Güngör sunuşunu mobing besleyecek şekilde yaptı. Bu seminerde etkili ve başarılı oldu.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu