Haberler

Gümüldür Seminerleri Sürüyor

24-25 Mayıs 2015’te Zonguldak ve Eskişehir şube eğitimi yapıldı.Seminere 55 üyemiz katıldı. Seminerin açılış konuşmasını Eğitim Genel Sekreteri İsmail Aydın yaptı: ” Tez- Koop-İş Sendikası 60 bine yakın bir üyesi olan büyük ve her gün atak üzerine atak yapan bir sendikadır. Sendikamız eğitimlere yapısal önem veriyor. Yeni dönemde yeniden yapılanma hedefliyoruz. Bu hedefimizin temel ayağını eğitimler oluşturuyor. Çok boyutlu ve çok yönlü eğitimlerle sürece müdahale edeceğiz. Hepinizden katkı bekliyoruz ” dedi.

İki gün süren eğitimin birinci gününde Ögretim üyesi Deniz Bulut seminer verdi. Mobing üzerine verilen seminer üç ders ve atölye çalışması şeklinde gerçekleştirildi. Mobing üzerine teorik anlatım yapıldıktan sonra, interaktif bir şekilde atölye çalışmasına geçildi ve başarıyla seminer bitirildi.

İkinci gün seminer iki etapta yürütüldü. Birinci etapta Prof. Dr. Özlem Şahin Güngör İnsan hakları mücadelesi ve sendikal mücadele üzerine seminer verdi. Seminer başarıyla bitirildi. İkinci etapta Yrd. Doçent Fatih Güngör, sendikal örgütlülük ve taban örgütlenme üzerine seminer verdi. Sendikal sorunlar üzerine ve taban örgütlenmelerinin yaşamsal önemi üzerine durdu. Seminerler başarılı ve interaktif şekilde hayata geçirildi.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu