Örgütlenme

Migros ve Kipa Temsilciler Kurultayı Ankara’da Toplandı

Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerleri ile  Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı 3 Nisan Salı günü saat 14.00’da Ankara’da yapıldı.

Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı,Genel Müdürlük Endüstri İlişkileri Departmanı Yöneticisi Taner Sema, İç Anadolu Bölge Direktörlüğü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Bölge Müdürü Kürşat Peker, İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Mustafa Barın, Zonguldak Şube Başkanı Şerif Taşören, Giresun Şube Başkanı Tarık Sayın, Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, Ankara 2 No’lu Şube İdari Sekreteri Salih Memiş, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Uzunay ve Migros Ticaret A.Ş. ve Kipa Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu