Haberler

Tez-Koop-İş’e Geçmişte Emek Vermiş Yöneticiler Sendikamızda Buluştu

Tez-Koop-İş’e geçmişte emek vermiş yöneticiler, sendikamızın Ankara’da düzenlediği toplantıda genel merkez ve şube yöneticileri ile biraraya geldi. Genel Başkan Osman Gürsu, Genel Merkez yöneticileri ve Şube Başkanlarının katıldığı toplantı, 16 Mayıs 2016’da Barcelo Otel’de yapıldı.

Tez-Koop-İş’te Genel Başkanlık, genel merkez yöneticiliği ve şube yöneticiliği yapmış isimlerin katıldığı toplantı, sendikanın geçmişindeki önemli deneyimlerin aktarılması, kurumsal tarih çalışmasına katkı sunulması ve sendikanın geleceğinde tüm bu tecrübeden yararlanılması amacıyla düzenlendi.

Toplantının açılışında konuşan Genel Başkan Osman Gürsu, geçmişte birlikte emek verdikleri ya da ismen duydukları bir çok yöneticiyle yeniden biraraya gelmenin kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti. Gürsu, emeğe ve emekçilere saldırıların giderek sertleştiği bir dönemde, sendikanın daha da güçlenmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı.

Toplantıya katılan davetliler, yaptıkları konuşmalarda böyle bir organizasyonla biraraya gelmelerine vesile olan yöneticilere teşekkür ederek, bunun kendilerine gurur verdiğini ifade ettiler.

Tüm gün süren toplantıda, deneyimlerini ve önerilerini Genel Merkez ve Şube Başkanları ile paylaşan geçmiş dönem yöneticilerimiz, Tez-Koop-İş’in geçmişten geleceğe daha da büyümesi için bugün de üstlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu